Laidzes pagastā atklāj peldbaseinu

Ziņas

Kamēr deputāti spriež par ieceri Talsos uzbūvēt multifunkcionālu sporta halli, kurā būtu peldbaseins un hokeja halle, Laidzē ideja par peldbaseinu jau īstenojusies. Kopš 6. marta interesentiem tiek piedāvāta iespēja nodoties aktivitātēm, kas ne vien tonizē un nostiprina ķermeni, bet arī labvēlīgi ietekmē garīgo veselību.
Atpūtas vietas saimnieki — Anastasija Jakovļeva un Denis Blošenko — rūpes par īpašumu, kur jau agrāk atradās peldbaseins, uzņēmās 2014. gadā. «Atbraucām, uzmetām aci, un mums iepatikās. Katru piektdienu, sestdienu apkaimē īrējām kādu pirti, līdz mums radās ideja par savu vietiņu. Kurš gan vismaz reizi dzīvē nav sapņojis par māju ar baseinu? Nu mūsu sapnis ir piepildījies. Paši esam no Talsiem, bet iepriekš strādājām ārzemēs. Likās, nu tik būs — pēc pusgada atvērsim, taču tā nenotika. Remontējām īpašumu piecus gadus — no 2014. gada līdz pat šai dienai. Sienās bija caurumi, viss bija izdemolēts un izzagts. Kredītus neesam ņēmuši, cik nopelnījām, tik ieguldījām. Paveicām visu saviem spēkiem. Paši pielikām katru dēlīti, katru flīzi. Varbūt dažreiz būtu bijis vieglāk noalgot meistaru, samaksāt un pašiem neko nedarīt. Vēl nesen mums uzmācās šaubas, bet šādos brīžos ir jāsaņemas.

Banketu zāle vēl nav pabeigta, bet nolēmām, ka baseinu atvērsim, lai beidzot mums pašiem būtu stimuls.
Internetā atsaucība ir liela, ceram, ka piesaistīsim gan skolas, gan cilvēku grupas, kas gribēs izmantot mūsu pakalpojumus. Vispirms tas ir ieguvums Laidzes pagasta iedzīvotājiem. Ļoti ceram, ka infrastruktūra tiks sakārtota un vietējā pašvaldība ņems vērā, ka cilvēki šeit apgrozīsies daudz biežāk. Nāk siltais laiks, iesim grābt lapas un likt žogu — savu teritoriju varam sakopt un daudz maz esam sakārtojuši, bet gribas, lai arī apkārtne būtu sakārtota,» uzsver saimnieki.