«Talsu NSS/Krauzers» uzvar «Lielvārdi/FatPipe»

Sports

Veiksmīgi jauno gadu iesākuši Talsu Virslīgas florbolisti, kas izbraukumā ar 6:0 pārspēja «Lielvārdes/FatPipe» komandu. Līdz ar izcīnīto uzvaru talsenieki «Elvi» Virslīgas turnīra tabulā pēc aizvadītām 13 spēlēm pacēlās uz 5. vietu.
Šosezon abu komandu pirmajā tikšanās reizē Talsos «Talsu NSS/Krauzers» bija pārāki ar 6:5. Arī šo maču veiksmīgāk uzsāka talsenieki, un pirmajā trešdaļā pretinieks pa mūsu vārtiem meta vien trīs reizes, kamēr mūsējiem deviņi metieni un vēl daudz labu vārtu gūšanas epizožu. Pirmajā periodā vienīgo precīzo metienu izdevās īstenot Emīlam Krūmiņam, kurš izmantoja pretinieka kļūdu un realizēja izgājienu pret Latvijas izlases vārtsargu Jāni Salceviču. Otrajā periodā abas komandas apmainījās ar divu minūšu noraidījumiem. Kamēr mūsējiem nācās vairākuma laikā domāt par bumbiņas atgūšanu, tikmēr lielvārdieši radīja vairākus bīstamus momentus pie mūsu vārtiem, un tikai Valtera Kasjaņenko meistarība patraucēja Lielvārdei gūt vārtus. Talseniekiem otrajā periodā izdevās palielināt pārsvaru līdz 3:0, divi lieliski tālšāvieni padevās Jānim Ragovskim un Oskaram Bergmanim. Trešajā periodā spēles gaitā nekas ievērojami nemainījās un pretinieku komandas spēlējošais treneris jau vairāk nekā piecas minūtes pirms spēles beigām nolēma vārtsargu nomainīt pret sesto laukuma spēlētāju. Tas gan Lielvārdei rezultātu nenesa, Artis Raitums un Mareks Stančiks raidīja bumiņu tukšos vārtos un rezultātu palielināja līdz pat 5:0. Pašā cīņas izskaņā Emīlam Krūmiņam izdevās noslēgt spēli ar vienu ātro izgājienu un pielikt treknu punktu ar 6:0. Labākā spēlētāja balva vārtsargam Valteram Kasjaņenko, kuram šī bija pirmā sausā spēle Virslīgas čempionātā. Nosargāt savus vārtus neieņemtus Virslīgā Talsu florbola vēsturē līdz šim bija izdevies tikai Andrim Eglītim, kurš tālajā 2004. gadā palīdzēja Talsiem ar 5:0 uzvarēt Liepājas «Kuršus».
Nākamo spēli «Talsu NSS/Krauzers» aizvadīs 12. janvārī 18.00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē, bet jau 13. janvārī dosies uz izbraukuma spēli Ogrē.
Mārtiņš Maķevics,
biedrības «Florbola klubs «Talsi»» valdes priekšsēdētājs