Uzbrūk un aplaupa pēc naudas izņemšanas no bankomāta

Ziņas

Novēro, kad pastā vai bankomātā tiek izņemta nauda, izseko, pēc tam uzbrūk un atņem naudu. Šādi gadījumi nav retums, tāpēc iedzīvotājiem jābūt vērīgiem un jāuzmanās.
Kurzemes rajona tiesā uzzinām par konkrētu notikumu, kas aizvadītā gada 12. septembrī norisinājās Talsos, Dundagas ielas 20 kāpņu telpā, ap 12.00. Kundze, kurai uzbruka, domā, ka viņai sekots kopš bankomāta, kur viņa izņēma naudu. Seniore kāpa pa kāpnēm, kad pēkšņi saņēma sitienu no mugurpuses ribu rajonā. Rezultātā talseniece krītot, palaida vaļā rokassomu, bet uzbrucējs to nolaupīja ar visu saturu, tai skaitā naudu, mobilo telefonu, atslēgām u. c.
Pašlaik aizdomās turamais atrodas apcietinājumā, un izrādās, ka šis viņam nav vienīgais likuma pārkāpums, bet gan viens no trijiem. Persona savu vainu neatzīst, un pašlaik notiek iztiesāšana, pierādījumu pārbaude. Tiesas sēde, kura bija paredzēta decembrī, atlikta uz 31. janvāri, jo neieradās vairāki liecinieki.
Kurzemes rajona tiesa mudina cilvēkus nebūt vieglprātīgiem, bet gan uzmanīties, jo līdzīga rakstura notikumi Talsos bijuši vairāki.