Ar pūtēju orķestra skaņām Talsos paceļ Latvijas simtgades karogu un ieskandina Dižmāras gadatirgu

Kultūra Talsu novads

Sestdien, 11. augusta rītā, pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra pūtēju orķestra «Talsi» pavadībā tika svinīgi pacelts Latvijas simtgades karogs.
Uz svinīgo ceremoniju ieradušos skatītājus uzrunāja Talsu novada domes priekšsēdētājs Dainis Karols. Viņš uzrunā sacīja, ka šis Latvijas simtgades karogs ir kā simbols mīlestībai, akmenim, ūdenim un bezgalībai.

«Tas simbolizē bezgalību, kuru mēs varam piedzīvot, tikai šajā brīdī un šajā mirklī esot. Mēs esam gatavi turpmākajās simts dienās darīt labus darbus, domāt labas domas par mūsu Latviju un novadu, lai jau novembrī godam svinētu valsts simtgadi. Mēs esam laimīgā paaudze, jo varam šo mūsu valstij tik svarīgo notikumu piedzīvot,» sacīja D. Karols.

Pēc svinīgās karoga uzvilkšanas mastā Talsu tautas nama direktore Dace Obodovska visus klātesošos aicināja izbaudīt dienu Dižmāras gadatirgū, kam šogad dots nosaukums «Tomātu piedzīvojumi Dižmāras gadatirgū». Tā laikā visus dalībniekus, apmeklētājus, iedzīvotājus un viesus sagaidīja gan azartiskas «Tomātu cīņas» un aizraujoši cirka mākslinieku priekšnesumi, gan kaislīgi mūzikas ritmi un tomātu gaspačo baudīšana.